עוגן לבית

אודות עוגן לבית

עוגן לבית, תכנית הדיור של קבוצת עוגן, מקיימת ליווי פיננסי פרטני וסדנאות מעשיות לרכישת דירה ראשונה.
תהליך הליווי כולל ניתוח המצב הכלכלי הקיים, בניית תכנית פעולה, אפיון ובחירת הנכס בהתאם ליכולות הפיננסיות ועד
לסגירת תהליך הרכישה. התהליך מספק ארגז כלים מעשי להתנהלות כלכלית נכונה המוביל להבראה פיננסית ולהגשמת
החלום לרכישת בית.

מה כוללים הליווי ו/או הסדנאות של עוגן לבית?

לעיתים קרובות אנחנו לא מודעים ליכולת שלנו לקנות דירה פשוט כי אף אחד לא ישב איתנו, פרס בפנינו את האפשרויות ותכנן את הצעדים בדרך להשגת היעד בהתאם ליכולות שלנו. אנחנו בעוגן לבית רוצים לשנות את המצב הזה, באמצעות ייעוץ וליווי שניתנים על ידי מומחי עוגן.

תהליך הליווי / הסדנאות של מומחי עוגן לבית כולל מספר שלבים:

מיפוי המצב הקיים – כדי להבין את המצב ההתחלתי, בשלב הראשון ננתח את המצב הכלכלי של המשפחה בחשיבה יוזמת ויצירתית: מה גובה ההכנסות וההוצאות וכיצד ניתן להגדיל את ההכנסות ולצמצם את ההוצאות בלי לפגוע באיכות החיים, האם יש למשפחה הון עצמי ובאילו דרכים אפשר להגדיל אותו, ועוד.

בניית תכנית פעולה – המומחים שלנוי יסייעו לכם לבנות תכנית פעולה מעשית עבורכם שתביא אתכם לדירה בטווח המיידי או לשפר את המצב הכלכלי כדי לאפשר לכם לקנות דירה, תוך פרק זמן מוגדר. לאורך התהליך, משפחות רבות מגלות שיש להן הרבה יותר חופש בחירה משחשבו בתחילת הדרך, גם לגבי הגדלת ההכנסות וגם לגבי צמצום הוצאות שאינן הכרחיות.

אפיון ובחירת הנכס – בהתאם לצרכים וליכולות הפיננסיות, המומחים של עוגן לבית יסייעו לכם בתהליך בחירת הנכס. זאת כדי לרכוש דירה שתאפשר למשפחה לעמוד בהחזרי המשכנתא. לצורך כך, נבדוק בין היתר את האפשרות לקנות דירה זולה יותר בהווה, להחליף את הוצאות השכירות במשכנתא ולשפר דיור כאשר המצב הכלכלי יאפשר זאת.

ליווי ברכישת הנכס – צוות עוגן לבית מסייע לכל משפחה בהתאם לצורך שלה, מחיפוש נכסים ועד הפנייה לאנשי מקצוע כמו שמאים ויועצי משכנתא. 

רוצים לרכוש בית אבל קשה לכם להאמין שזה אפשרי?
ממוצע הזמן שבו זוגות שהתחילו תהליך עם עוגן לבית רכשו את ביתם הראשון עומד על 7 חודשים!   

הסדנה המעשית של עוגן לבית
כי חלום צריך להגשים